مقدمه

کانتمپو واحدی از زیر مجموعه شرکت ( مرکز طراحی عبیه ) میباشد که توسط خانواده غفاری در سال 1355 تاسیس گردید . مرکز طراحی مبلمان عبیه از فعالان و پیشروان صاحب سبک طراحی مبلمان شناخته می شود . تلفیق طرحهای نو مربوط به دوران معاصر با طرح های قدیمی ، نوع جدیدی از فرمها را مطرح کرده است . هریک ازمجموعه ها شامل ویژگی های جدید ، ظرافت و زیبایی ، خاص بودن ، کار دست بودن و دارای پایداری و استحکام هنری می باشند . محصولات با دقت بسیار بالا تولید می گردند به طوری که هر مرحله ، بسته به مشخصات فنی اش ، به هنرمندان و صنعتگران خاص که در حرفه خود بهترین هستند واگذار می گردد.

چه چیزی . . .

کانتمپو ، یک متخصص در زمینه هنر کنده کاری چوب و مبلمان و مجموعه های تزئینی است که تولیدات خود را در یک طیف نسبتا گسترده ای به معرض نمایش می گذارد . دقت در انتخاب چوب با کیفیت و ، خصوصیت کار با دست که به طور کامل در ایران ساخته شده باعث تولید یک محصول منحصربه فرد شده که در حال حاضر این محصولات برای تزئین شیک ترین ویلاها ، خانه ها ، سفارتخانه ها ، ومعتبرترین و مشهورترین مکان های عمومی انتخاب شده اند . هر شی از مجموعه کانتمپو یک قطعه منحصر به فرد با مختصات خاص خود است.

بهترین بهترین ها

در شاخه ای دیگر کانتمپو به دلیل همکاری گسترده اش با آن دسته ازشرکت های معتبر ایتالیایی که با دانش و توانایی خاص خود ازدیگر تولیدکنندگان مبلمان متمایز می باشند ، قادر به ارائه تولیداتی با بهترین مواد اولیه با محتوی ترین طراحی های مبلمان های چرم گشته است.
خلاقیت یک ارزش کلیدی از نام تجاری کانتمپو است: اگر لازمه تولید یک محصول جدید بکارگیری روش تولید جدید و یا مواد جدید باشد شرکت این کار را انجام می دهد . برای ساخت صندلی ، مبلمان ، سرویس خواب و... از هرنوع تکنیکی استفاده می گردد . هر چیزی امکان پذیراست.

دیدگاه ما

با نگاهی به آینده ، کانتمپو قصد دارد برای ادامه ای 'متفاوت' پویایی و نوآوری را فراروی خود قرار دهد . از دیگر برنامه های کانتمپو اعلام آمادگی برای همکاری با طراحان در طیف گسترده ای از سبک ها و زمینه های متفاوت خواهد بود . قرار است این روند با نشان دادن این نکته ادامه داشته باشد که کانتمپو به طور مداوم در حال تحول است ، و به دنبال چالشهای تازه برای آینده.